Tradycyjne i nowoczesne konstruckje drewniane.

Kompleksowe usługi: projektowania – prefabrykacji – budowy.

konstrukcje tradycyjne

Oak Frame

 

Nasz zakład produkuje głównie konstrukcje tradycyjne z surowego dębu. Konstrukcje łączone są na czopy i dyble. Dysponujemy obrabiarkami o przekroju 450mm na 350mm. Długość belek może dochodzić do 13m.

szkieletówka

Timber Frame

 

Produkujemy gotowe ściany, panele podłogowe i kasety dachowe do budynków o konstrukcji szkieletowej. Elementy mogą być otwarte bądź ocieplone i zakryte płytą kartonowo – gipsową.

KONSTRUKCJE DACHOWE

tradycyjne

 

Nasze wiązary są zaprojektowane i wykonane na tradycyjne połączenia ciesielskie. Większość z nich to elementy konstrukcyjne, ale w ofercie są również ozdobne. Jako surowiec wykorzystujemy najczęściej szlachetne gatunki drzew – głównie jest to dębina, bardzo popularna na zachodzi Europy.

DACHY

cięte i wiązarowe

 

DACHY cięte

Kompletny dach zawiera niezbędne elementy konstrukcyjne i jest gotowy do złożenia na budowie. Wszystkie połączenia i ciecia są prefabrykowane i obrobione na maszynie Hundegger K1

Dachy WIĄZAROWE

Konstrukcja wiązarowa jest wycinana na obrabiarce Hundegger k1 a następnie może zostać gwoździowana lub łączona na metalowe płytki wiązarowe.

PRODUKCJA

manufacturing

 

Nasz zakład ma do dyspozycji profesjonalny park maszynowy do prac ciesielskich. Są to wysokiej jakości urządzenia takie jak: Hundegger K1, traki taśmowe Mebore oraz Lignuma, 3 frezarki CNC firmy Rye, prasy do klejenia, czopiarki, dłutownice, piły, kapówki, oraz tokarko-kopiarka.

Wszechstronność posiadanych urządzeń pozwala nam we własnym zakresie obrabiać drewno np. przetrzeć je, wysuszyć, zaimpregnować, ostrugać lub zaciąć.

projektowanie

Design

 

Nasi wysokiej klasy specjaliści do projektowania wszelkich konstrukcji drewnianych, które są następnie produkowane w zakładzie, używają najnowszej wersji programów Cad/Cam ­– światowego lidera firmy Dietrich’s.

Dane kontaktowe

adres: Oziabły Kolonia 31

telefon: +48 508373554

mail: biuro@szkieletowka.pl

Skontaktuj się z nami

4 + 13 =

Tartak

Oziabły kolonia 31